17. kolo 1. liga
utkaj 2, Pavlovič, Lavrík, HB – IBG 6:2 (4:0) Šupina 2, Magera 2, Berky, Kaliňák - Kalocsai, Balázs, Iskra TSV Kolek – Naftex LC 5:0 kontumačne, Hamburger LC – Elektrocentrum 2:3 (0:1) Petrík, Borik - Havran, Fehervári, Prepelica, Imex – ŠKP Ekostavba 2:5 (0:3) Martinský, Grekčo - Žilka 3, Bášti, Prepelica.
18. kolo 1. liga
Quercus – ŠKP Ekostavba 1:1 (0:1) Csaba - Bášti, IBG – ŠKP BOF 1:5 (1:3) Varga - Vilhan 2, Murín 2, Pušpöky, HB – Imex 2:3 (0:0) Randlísek, Magera - Juhaniak 2, Grekčo, Elektrocentrum – Partner Slovakia Royal Wolfs 13:2 (7:1) Prepelica 4, Ihnacik 2, Havran 2, Fehervári 2, Vilhan, Podhora, Baláž - Senko, Barónik, Naftex LC – ExM Novotherm 0:5 kontumačne, Hamburger LC – Športcentrum Šíd 4:6 (0:3) Lavrík 2, Barta, Borik - Rácz 3, Szó 2, Mihályi, Podol – Iskra TSV Kolek 0:1 (0:1) Kukla, ŽK: Podolinský, Kočiš, Riško.
Program 19. kolo 1. liga
ŠKP BOF – Iskra TSV Kolek (Naftex LC) Elektrocentrum – Naftex LC (Iskra TSV Kolek) ŠKP Ekostavba – Hamburger LC (Imex) IBG – Imex (Hamburger LC) Podol – ExM Novotherm (Partner Slovakia Royal Wolfs) Športcentrum Šíd – Partner Slovakia Royal Wolfs (ExM Novotherm) HB – Quercus (Športcentrum Šíd).
1.Elektrocentrum 18 15 2 1 86:31 32
2.Quercus 18 13 2 3 86:38 28
3.IMEX 18 12 0 6 76:40 24
4.ŠKP Ekostavba 18 11 2 5 72:40 24
5.ŠKP BOF 18 10 2 6 60:55 22
6.Iskra TSV KOLEK 18 8 4 6 64:54 20
7.HB 18 8 4 6 58:57 20
8.ExM Novotherm 18 9 1 8 78:72 19
9.Podol 18 6 3 9 63:68 15
10.Športcentrum Šíd 18 6 3 9 73:109 15
11.Hamburger LC 18 5 2 11 64:77 12
12.IBG 18 4 4 10 63:93 12
13.Partner SVK 18 3 0 15 56:105 6
14.Naftex LC 18 1 1 16 43:103 3
19. kolo 2. liga
Tuborg UNI Frost – Tornádo 7:2 (2:1) Csonka K.st. 3, Csonka K.ml. 2, Csonka M., Urbán - Švarc, Adamík, ŽK: Adamík, Star Pub – voľno Team – Geronimo 2:8 (2:4) Jančkár 2 - Čeman 3, Šulek 2, Novotný 2, Krupinský, Keram – Pg Devils 7:4 (3:1) Rusnák 4, Varga 3 - Tršo 2, Sarvaš, Zachar, ŽK: Tršo, TNT – OFK Točnica 2:6 (0:0) Hic, Petruš - Burdilák 2, Jánošík 2, Oláh, Kurčík, Hornets – Konkurent Vidiná 4:7 (1:4) Pribišan 3, Danihel - Fašang 2, Bernát 2, Širko 2, Fertáľ, Manager Študio – Friends 8:0 (3:0) Tomašik 2, Máč 2, Víťaz 2, Riečica, Bitala, Enemies – Mustang 2:7 (1:2) Očenáš, Matuška - Kukla 3, Ďuriš, Miklóš, Rajprich, Goltschuter.
20. kolo 2. liga
Pg Devils – Hornets 4:2 (4:0) Tršo 2, Póni, Zachar - Kalamár, Líška, OFK Točnica – Manager Študio 2:6 (2:3) Burdilák, Jánošík - Tomašik 2, Víťaz, Hodul, Segeč, Melišík, Tuborg UNI Frost – Enemies 2:3 (1:2) Csonka, Magyar - Matuška, Jackuliak, Očenáš, Geronimo – TVT 5:4 (2:1) Šulek 3, Čeman, Novotný - Čánik, Petruš, Klincko, Hic, ŽK: Knapec, Konkurent Vidiná – Team 6:3 (2:1) Bernát 2, Balog, Fašang, Kováč, Bartoš - Baláž 3, Mustang – Keram 3:0 (2:0) Rajprich 2, Lenko, Tornádo – Star Pub 10:0 (5:0) Struhár 4, Adamík 3, Žigo 2, Danko,
Program 21. kola 2. liga
Enemies – Tornádo (Mustang) Hornets – Mustang (Tornádo) TNT – Konkurent Vidiná (OFK Točnica) OFK Točnica – voľno, Keram – Tuborg UNI Frost (Friends) Star Pub – Friends (Tuborg UNI Frost) Team – Pg Devils (Geronimo) Manager Študio – Geronimo (Pg Devils).
1.Konkurent Vidiná 19 17 1 1 127:39 35
2.Manager Študio 18 16 1 1 108:42 33
3.Pg Devils 19 14 1 4 84:49 29
4.Mustang 19 13 2 4 104:54 28
5.Friends 18 10 1 7 49:49 21
6.Keram 19 8 2 9 62:70 18
7.Enemies 19 7 3 9 59:83 17
8.Tornádo 18 7 1 10 69:74 15
9.Geronimo 19 6 3 10 66:79 15
10.OFK Točnica 19 6 2 11 69:76 14
11.Star Pub 18 6 2 10 45:73 14
12.UNI FROST 19 5 3 11 68:91 13
13.TEAM 19 6 1 12 57:80 13
14.TNT 18 6 1 11 57:85 13
15.Hornets 19 1 0 18 35:115 2
17. kolo 3. liga
K.L. Duko – FC Holiša 2:0 (1:0) Marcinek, Vyletel, ŽK: Berky, 747 – Alkazar 0:5 kontumačne, BIM – FC Boss 6:3 (3:3) Haás 2, Škrabák 2, Adamove 2 - Tušim, Adamove, Danyi, F.A.C. Milan - voľno
18. kolo 3. liga
F.A.C. Milan – K.L. Duko 2:4 (0:2) Gonda 2 - Chamula M.2, Chamula D., Marcinek, ČK: Menyhert, Alkazár – FC Boss 2:1 (1:0) Žilák, Budáč - Budinec, BIM – 747 5:0 kontumačne,
Program 19. kolo 3. liga
747 – K.L. Duko (Alkazár) BIM – Alkazár (K.L. Duko) F.A.C. Milan – FC Holiša (BIM) FC Boss – voľno.
1.K.L. Duko 16 14 2 0 73:25 30
2.FAC Milan 15 9 4 2 58:31 22
3.Alkazar 15 9 1 5 57:34 19
4.BIM 15 7 0 8 54:55 14
5.FC Holiša 15 4 2 9 46:56 10
6.747 16 5 0 11 36:88 10
7.FC BOSS 16 1 1 14 22:57 3
Zasadnutie rady zo dňa 10.4.2006
1.Rada potvrdzuje výsledok 15. kola 1. ligy ExM Novotherm – Quercus 0:5. V prospech hostí.
2.Rada trestá mužstvo Keram 2. ligy pokutou 200 Sk.- za nenastúpenieRozhodcu na zápas 18. kola 2. ligy. Poplatok bol uhradený.
3.Rada prejednala a schválila žiadosť o delegovanie rozhodcu do konca. Jarného kola mužstvu Keram 2. ligy. Náležitosti boli uhradené.
4.Rada deleguje rozhodcu na zápas 2. ligy TNT – Geronimo na deň 14.4.2006 p. Šuleka Mariana.
Autor: Marián Šulek, predseda UMF v Lučenci.